ideálne okná
 

Ideálne okná

ideálne okná

Široký výber farieb a dekorov

Nenechajte sa obmedzovať vo svojej fantázii. Plastové okná dnes môžete bez akýchkoľvek kompromisov zladiť s celkovým architektonickým riešením objektu. A to nielen po stránke tvarovej, ale aj výberom optimálnej farby či dekoru. Na výber sú rôzne farebné odtiene plastových materiálov, fólie v imitácii dreva alebo technológia opláštenia hliníkom AluClip v ľubovoľných farbách.

Unikátny profil 88mm

Pokiaľ rozhodujete o investícií, ktorú budete užívať desiatky rokov, zaujímajte sa o to najmodernejšie, čo trh v súčasnosti ponúka. Plastový profil 88mm má prestup tepla Uf pri plnom vystužení bezkonkurenčných 1,0 W/m2K. Tuto hodnotu je možné znížiť až na úroveň pre pasívne domy - Uf = 0,78 W/m2K. Rovnako izolácia proti hluku dosahuje pri osadení štandardným trojsklom vynikajúcich Rw=36 dB. Statické predpoklady pritom dovoľujú projektovať okná a dvere až na výšku podlažia.

Najvyššie izolačné hodnoty

Kvalitné plastové okná môžu zásadným spôsobom znížiť budúce energetické nároky Vášho objektu, a tým ušetriť mnoho peňazí. Je treba vyhodnotiť tepelný prestup celým oknom, prestup tepla jeho rámom alebo parametre distančného rámiku medzi sklami. Aby sa zabránilo oroseniu v zimných mesiacoch, je nutné vyhodnotiť taktiež teploty na povrchu okna. Pre laika môžu byť namerané hodnoty ťažko zrozumiteľné, ale oslovení výrobcovia v projekte idealneokna.sk Vám všetko ochotne vysvetlia.

Neobmedzená variabilita tvarov

Rozmer a tvar okna sú základnými parametrami výberu. Okrem štandardných pravouhlých okien sú dostupné aj akékoľvek iné tvary - šikmé alebo oblúkové. Záleží len na Vašom vkuse alebo fantázií Vášho architekta. Od osloveného výrobcu si nechajte taktiež predložiť pestrú vzorkovnicu najrôznejších farebných odtieňov.

Greenline - ekologická výroba

Za vynikajúce vlastnosti plastových okien vďačíme stabilizátorom, ktoré sú dôležitou prímesou PVC pri výrobe okenných profilov. Zatiaľ čo pôvodné stabilizátory obsahovali významný podiel olova, všetci výrobcovia okien združení v projekte idealneokna.sk. používajú výhradne profily z bezolovnatých materiálov s certifikátom greenline. Tým prispievajú k ochrane životného prostredia.

Garantovaný proces výroby

Všetci výrobcovia združení v projekte idealneokna.sk vlastnia výrobnú licenciu, ktorú im po splnení prísnych kritérií udeľujú renomovaní dodávatelia plastových profilov. Tí taktiež pravidelnými kontrolami dohliadajú nad dodržiavaním technologických postupov. Zákazníkom je tak garantovaná vysoká kvalita okien a ich dlhá životnosť.

TOP kvalita vstupných materiálov

Na portáli idealneokna.sk nájdete len tých výrobcov, ktorí produkujú okná a dvere výhradne zo značkových komponentov. Ich dodávateľmi sú osvedčené firmy z Nemecka, Rakúska a Slovenskej republiky. Je teda vylúčená možnosť, že investujete do okien, ktorých kvalita je spochybnená komponentmi neistého pôvodu.

Kompletné pokrytie SR sieťou predajcov

Výberom dodávateľa okien v blízkosti Vašej stavby môžete výrazným spôsobom redukovať režijné náklady na dopravu. Ako zákazník navyše isto oceníte, že široká sieť predajcov zaručuje dostatočné konkurenčné prostredie, a teda najvýhodnejšie cenové ponuky. Zadajte si dopyt a presvedčte sa.

Copyright © 2012 profine GmbH. All rights reserved.